Procedura wyceny i zamówienia

  • Krok 1 - Wyślij zapytanie
  • Krok 2 - Przygotujemy ofertę
  • Krok 3 - Akceptacja oferty, złożenie zamówienia
  • Krok 4 - Elektroniczna Akceptacja Ozalidów
  • Krok 5 - Rozpoczęcie produkcji
  • Krok 6 - Pakowanie i wysyłka
Wyślij zapytanie e-mailem na adres: druk@pasaz.com, lub skontaktuj się z działem handlowym telefonicznie (+48 12) 260 2000, wew 17.
W oparciu o przesłaną specyfikację wykonamy wycenę, a kosztorys z wyceną wyślemy na adres e-mail.
W wysłanym kosztorysie będzie umieszczony link o treści: ''Kliknij i zamów'' - kliknięcie tego linku otworzy formularz w którym wypełnisz dane odnośnie terminów realizacji, sposobu pakowania oraz danych do faktury VAT. Możesz też odrazu załączyć pliki niezbędnę do realizacji zlecenia, pliki zostaną automatycznie przesłane do systemu produkcyjnego oraz powiązane z Twoją pracą. Od tego momentu rozpocznie się proces produkcyjny, który jest w pełni zautomatyzowany, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie w realizacji prac za pomocą poczty elektronicznej.
Pliki które załączysz do realizacji zlecenia, zostaną sprawdzone pod kątem możliwości produkcyjncyh, oraz wykonamy z nich elektroniczne ozalidy, które możesz pobrać na swój dysk, sprawdzić i zaakceptować elektronicznie (w dowolnej chwili i miejscu) za pomocą ''Panelu Klienta'' - login do ''Panelu Klienta'' jest umieszczony w emailu z wyceną (prawy górny róg).
Rozpoczynamy naświetlanie płyt offsetowych oraz druk na maszynach offsetowych. W zależności od zakresu pracy który mamy wykonać, zadrukowane arkusze są przekazywane do dalszej obróbki introligatorskiej następnie następuje proces pakowania i wysyłki.
Gotowe produkty dostarczamy firmą kurierską, dane takie jak: nazwa firmy kurierskiej, numery listów przewozowych otrzymasz na adres email.
34

LAT DOŚWIADCZENIA

3457

Klientów

29328

ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

12754

WYSYŁEK